0
0

VipMaster

Кухня Мода 2.2м
0
Кухня "MoDa" - це яскраві глянцеві фасади з МДФ декоровані плівкою ПВХ. Дану модель вибирають турботливі господарі, які прагнуть до нових рішень, але не бажають витрачати на меблі для кухні значну суму. У вартість, зазначену на сайті, входять насту..
11 740 грн.
Кухня Alta 3м
0
Кухні "Alta" з матовими фасадами ДСП в алюмінієвій рамці — модне і в той же час практичне рішення. При цьому алюмінієва рамка стає не тільки цікавим дизайнерським елементом, але і виконує важливу практичну роль. Металева окантовка надійно захищає тор..
25 080 грн.
Кухня Amore Classic 2,6м
0
Кухня "Amore Classic" - це фарбовані фасади МДФ в матовому виконанні з фрезеруванням. Виконується в 5 різних кольорах. У вартість, зазначену на сайті, входять наступні секції (верх 6, верх 3(в№1) (вітрина з матовим склом)*2шт, верх 13 витяжка, верх ..
23 090 грн.
Кухня Color-mix 2.3м
0
Кухня "Color-Mix" - це сяючі глянцеві поверхні, які досягаються завдяки дотриманню європейських технологій норм фарбування фасадів МДФ. Яскраві активні відтінки (13 кольорів на вибір) зроблять вашу кімнату для приготування їжі по-справжньому красивою..
22 390 грн.
Кухня FLAT 2.6м
0
Кухня "Flat" - це стильний мінімалізм і сучасне колірне рішення. Її матові фарбовані фасади виготовляються з високоякісної гладкої плити МДФ 18мм, що обумовлює бездоганний зовнішній вигляд і високі експлуатаційні характеристики готових виробів. Модул..
20 270 грн.
ХІТ ПРОДАЖУ
Кухня Interno 3.1м
0
Кухня "Interno" - це сучасне рішення в інтер'єрі Вашого житла. Її матові фарбовані фасади з інтегрованою ручкою виготовляються з високоякісної гладкої плити МДФ 18мм, що обумовлює бездоганний зовнішній вигляд і високі експлуатаційні характеристики го..
35 100 грн.
Кухня Альбіна 2.6м
0
Кухня "Альбіна" -це лаконічні фасади простих форм і ліній, виконані з плити ДСП товщиною 16мм і доповнені алюмінієвою ручкою-профілем. Верхні і нижні модулі кухні можуть бути однотонними або імітувати дерево (12 кольорів на вибір) - остаточне рішення..
12 290 грн.