0
0

Двоспальні ліжка

0
Двоспальне ліжко Модерн 1 виробляється з натурального дерева, що являетсся екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстань між якими 7 см.Матеріали: сосна, дуб, бук.Доступні кольори: венге, горіх, лак, мах..
4 080 грн.
0
Двоспальне ліжко Модерн 2 виробляється з натурального дерева, що являетсся екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстань між якими становить 7 см.Матеріал виготовлення можна вибрати: бук, сосна, дуб.Дост..
4 160 грн.
0
Двоспальне ліжко Нове 1 виробляється з натурального дерева, що являетсся екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстань між якими 7 см.Матеріали: дерево сосна, дубДоступні кольори: венге, горіх, лак, махо..
3 700 грн.
0
Дерев'яне ліжко Атлант 1 виробляється з натурального дерева, що є екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстань між якими становить 7 см. Матеріал виготовлення можна вибрати: сосна (стандарт), бук, ду..
5 660 грн.
0
Двоспальне ліжко Атлант 11 виготовляється з натурального дерева, що є екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстань між якими 7 см. Матеріали: сосна, дуб, бук Доступні кольори: венге, горіх, лак, мах..
6 650 грн.
0
Двоспальне ліжко Атлант 2 виробляється з натурального дерева, що є екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстань між якими 7 см. Матеріали: дерево сосна, дуб Доступні кольори: венге, горіх, лак, ма..
5 470 грн.
0
Двоспальне ліжко Атлант 23 виробляється з натурального дерева, що є екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстань між ламелями 7 см. Матеріали: дерево сосна, дуб, ТАФЛЯ-МДФ шпон Доступні кольори: вен..
8 110 грн.
0
Двоспальне ліжко Атлант 3 виробляється з натурального дерева, що є екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстань між якими становить 7 см. Матеріали: дерево сосна, дуб на вибір. Доступні кольори: вен..
5 480 грн.
0
Двоспальне ліжко Атлант 4 виробляється з натурального дерева, що є екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстань між якими 7 см. Матеріали: дерево сосна, дуб Доступні кольори: венге, горіх, лак, махо..
5 970 грн.
0
Двоспальне ліжко Атлант 7 виготовляється з натурального дерева, що є екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстань між якими 7 см. Матеріал можна вибрати: дерево сосна, дуб, бук. Доступні кольори: ве..
5 675 грн.
0
Двоспальне ліжко Атлант 9 виготовляється з натурального дерева, що є екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстань між якими 7 см. Матеріали: дерево сосна, дуб, бук. Доступні кольори: венге, горіх, л..
5 720 грн.
0
Двоспальне ліжко Юлія 1 виробляється з натурального дерева, що є екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей Матеріали: дерево сосна, дуб Доступні кольори: венге, горіх, лак, махонь, сосна Довжина: 1900, 20..
4 070 грн.
0
Подвійне ліжко» Ізабелла 3 " має міцний каркас і при цьому вишуканий дизайн, непрості форми дизайну, відносно висока спинка ліжка, високоякісні матеріали - що відрізняє модель Ізабелла 3 від ряду інших моделей. В основі виготовлення натуральні породи..
5 200 грн.
0
Двоспальне ліжко Кармен виробляється з натурального дерева, що є екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей Матеріали: дерево сосна, дуб Доступні кольори: венге, горіх, лак, махонь, сосна Довжина: 1900, 20..
6 880 грн.
0
Двоспальне ліжко класика виробляється з натурального дерева, що є екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстань між якими становить 7 см. Матеріал виготовлення можна вибрати: бук, сосна, дуб. Доступн..
3 400 грн.
0
Двоспальне ліжко Корона 1 виготовляється з натурального дерева, що є екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстань між якими становить 7 см. Матеріал виготовлення можна вибрати: бук, сосна, дуб. Дост..
4 800 грн.
0
Двоспальне ліжко Корона 2 виробляється з натурального дерева, що є екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстань між якими становить 7 см. Матеріал виготовлення можна вибрати: бук, сосна, дуб. Доступ..
4 840 грн.
0
Дерев'яне ліжко Корона 3 виробляється з натурального дерева, що є екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстань між якими становить 7 см. Матеріал виготовлення можна вибрати: бук, сосна, дуб. Доступн..
5 380 грн.
0
Двоспальне ліжко Доміно виробляється з натурального дерева, що є екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстані між якими 7 см Матеріали: дерево сосна, дуб Доступні кольори: венге, горіх, лак, махонь,..
4 025 грн.
0
Двоспальне ліжко Доміно 3 виробляється з натурального дерева, що є екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстань між яким 7 см. Матеріали: дерево сосна, дуб Доступні кольори: венге, горіх, лак, махон..
4 140 грн.
0
Двоспальне ліжко Ретро 1 виробляється з натурального дерева, що є екологічно чистими матеріалами. Ортопедична основа ліжка складена з міцних ламелей, відстань між якими 7 см. Матеріали: дерево сосна, дуб Доступні кольори: венге, горіх, лак, махон..
3 915 грн.
0
Простота ліній, надійність конструкції, приємна текстура натурального бука не залишить Вас байдужими. Тонування дерева під горіх додасть тепла в Ваш інтер'єр. Використання ортопедичних ламелей в ліжку створить додатковий комфорт. Купуючи ліж..
10 820 грн.
0
Масив натурального бука дарує Вам сонячний настрій.Покриття лаком на водній основі зберігає природні властивості деревини і вигідно підкреслює її текстуру. Конструкція ліжка розбірна і дозволяє встановлювати її в два односпальних місця. Ліжко ..
13 280 грн.
0
Розмір (мм): 1935 х 1040 х 1700 (спальне місце 1,9х0,8м). Підстава під матрац - ортопедичні ламелі. ​Виготовляється з висувним ящиком для білизни на телескопічних направляючих. Виготовляється в різних кольорах ДСП.(ціну на не стандартні забарвленн..
8 900 грн.
Двоспальні ліжка

    Вибір ліжка це дуже складно. Це частина інтер'єру яка змінює все, а також для зручностьі не менш важливо зробити правильний вибір корпусного ліжка. Найбільш бюджетними моделями є ліжка з ДСП або ламінуванням ДСП, а так само ці ліжка являються екологічно чистими. У нас Ви зможете знайти моделі найрізноманітніших стилів і для будь-якого інтер'єру. Корпусні ліжка - стиль і краса в поєднанні з функціональністю і гармонійністю. Ваш інтер'єр буде казково неповторний в своєму виконанні. Вишукана легкість форм, органічне поєднання традиційних матеріалів, органічно вписується в будь-який інтер'єр, багату деталями обстановку і класичний стиль.

    Такі меблі дуже міцні завдяки сучасним технологіям, вага ліжка не велика, що не менш важливо в переміщенні по кімнаті. Для вашої зручності в асортименті є моделі двоповерхових ліжок, мало габаритні і компактні, які дозволяють із зручністю розміститися в будь-якій кімнаті, оригінальність виконання і витонченість форм додадуть вашій оселі тепло і затишок.

    Прекрасним вибором будуть як для дитячої кімнати, для готелів, баз відпочинків, санаторіїв, дитячих садів. Різноманітність моделей, ціновою політикою і дизайном Вас приємно здивують в нашому магазині. У нас багатий досвід по створенню будь-якого чарівного інтер'єру для Вас.


У нашому магазині Ви зможете вибрати саме ту модель корпусних ліжок,  яка не завдасть Вам занепокоєння, а подарує масу задоволення і служитиме багато років.