0
0

Дитячі матраси

0
Виробник: Sleep & Fly Навантаження: max 100кг.Висота: 19 см.Жорсткість: середня.Зима / літо: ні.Має однаковий ступінь жорсткості з обох сторін, завдяки поєднанню незалежних пружин Pocket Spring і застосування в складі наповнення матраца піно..
0 грн.
0
Виробник: Sleep & Fly Навантаження: max 100кг.Висота: 12 см.Жорсткість 1-ї сторони: середня.Жорсткість 2-ї сторони: жорсткаЗима / літо: ні.Має різну ступінь жорсткості з обох сторін, завдяки поєднанню залежних пружин Bonnell і застосування в..
0 грн.
0
Колекція: Smart KidsНавантаження: max 90кг.Висота: 14 см.Жорсткість: середня.Зима / літо: ні.Має однаковий ступінь жорсткості з обох сторін, завдяки застосуванню в складі наповнення матраца пінополіуретану. Чохол з трикотажу забезпечує високу зносост..
2 228 грн.
0
Виробник: Sleep & Fly Вид матраца: безпружинийНавантаження: max 80кг.Висота: 7 см.Жорсткість : жорсткаЗима / літо: ні.Вид матраца: безпружинийМає однакову ступінь жорсткості з обох сторін, завдяки  застосуванню в складі наповнення ..
0 грн.
0
Виробник: Sleep & Fly Вид матраца: безпружиннийНавантаження: max 80 кг.Висота: 7 см.Жорсткість 1-ї сторони: помірно жорсткаЖорсткість 2-ї сторони: жорсткаЗима / літо: ні.Має різну ступінь жорсткості з обох сторін, завдяки застосуванню в скла..
0 грн.
0
Колекція: Smart KidsНавантаження: max 70 кг.Висота: 7 см.Жорсткість: середня.Зима / літо: ні.Має однаковий ступінь жорсткості з обох сторін, завдяки застосуванню в складі наповнення матраца пінополіуретану і кокосової койри. Чохол з трикотажу забезпе..
2 117 грн.
0
Виробник: Sleep & Fly Вид матраца: безпружиннийНавантаження: max 80 кг.Висота: 7 см.Жорсткість: середняЗима / літо: ні.Має однаковий ступінь жорсткості з обох сторін, завдяки застосуванню в складі наповнення матраца пінополіуретану. Чохол з ..
0 грн.
0
Виробник: NeoluxВид матраца: безпружиннийНавантаження: max 110 кг.Висота: 12 см.Жорсткість: помірно жорсткаЗима / літо: так.Має однаковий ступінь жорсткості з обох сторін, завдяки застосуванню в складі наповнення матраца латексу і кокосової койри. Чо..
7 490 грн.
0
Матрац Віксі 3D від українського виробника Neolux виготовлений з високоякісних матеріалів. Він комплектується пружинним блоком "Mini Bonnel". Його форма підлаштовується під вигини тіла, що позитивно впливає на формування красивої постави у дитини. Та..
2 470 грн.
0
Ортопедичний матрац Вінні 3D латекс-кокос від українського виробника Neolux виготовлений з високоякісних і екологічно чистих матеріалів. У його складі присутній латекс, овеча шерсть, бавовна, спанбонд, кокосова койра. Пружинний блок відсутній. Форма ..
4 050 грн.
0
Виробник: NeoluxВид матраца: безпружиннийНавантаження: max 100 кг.Висота: 10 см.Жорсткість: середняЗима / літо: так.Має однаковий ступінь жорсткості з обох сторін, завдяки застосуванню в складі наповнення матраца штучного латексу. Чохол з стьобаного ..
2 280 грн.
0
Навантаження: max 90кг.Висота: 6 см.Жорсткість: помірно жорсткаЗима / літо: ні.Має однаковий ступінь жорсткості з обох сторін, завдяки застосуванню в складі наповнення матраца Ecoflex і кокосової койри. Чохол з трикотажу забезпечує високу зносостійкі..
0 грн.
0
Навантаження: max 90кг.Висота: 8 см.Жорсткість: середняЗима / літо: ні.Має однаковий ступінь жорсткості з обох сторін, завдяки застосуванню в складі наповнення матраца Ecoflex. Чохол з трикотажу забезпечує високу зносостійкість поверхні матраца...
0 грн.
0
Виробник: NeoluxВид матраца: безпружиннийНавантаження: max 100 кг.Висота: 11 см.Жорсткість: середняЗима / літо: так.Має однаковий ступінь жорсткості з обох сторін, завдяки застосуванню в складі наповнення матраца латексу. Чохол з тканини Dream Health..
6 540 грн.
0
   Матрац дитячий Neolux Тіана латекс-кокос 3D на основі незалежного пружинного блоку, натурального латексу з пористою структурою і кокосової койри. У пружинному блоці типу "Pocket Spring" кожна пружина укладена в окремий матерчатий чохол, ..
3 970 грн.
0
   Ортопедичний матрац Тигра 3D ультра-кокос від українського виробника Neolux виготовлений з високоякісних і екологічно чистих матеріалів. У його складі присутній Latex form, овеча шерсть, бавовна, спанбонд, кокосова койра. Пружинний блок ..
3 500 грн.
Дитячі матраси

   Дитячі матраси

Здоровий сон і гармонійний фізичний розвиток забезпечить якісний матрац, який відповідає всім вимогам. У період росту дитини особливо важливо спальне місце, адже в процесі сну повинна правильно формуватися постава, в цьому допоможе ортопедичний матрац. Кожен житель України може купити дитячі матраци в нашому інтернет магазині, замовити пружинні або безпружинні варіанти, підібрати модель для своєї дитини. 

   Сучасні дитячі матраси

Дитячі матраци, як і дорослі варіанти, класифікуються на 2 основних типи: з пружинним блоком і безпружинні варіанти. Кожен з видів має власну технологію виготовлення і свої особливості. Тут важливо одне, що всі сучасні матраци виготовляються з дотриманням всіх правил і вимог, тому рекомендовані для дітей різного віку. На дитячі матраци ціна різна і залежить вона від типу і кількості наповнювачів, виду блоку, а також від розміру виробу. Вибираючи матрац для дитини, зверніть увагу на моделі з різною жорсткістю сторін, одна з яких м'якше іншої. Це дозволить заощадити на покупці іншого матраца, більш жорсткого або навпаки, а також забезпечить надійну основу для формування правильної постави. Відмінний ортопедичний ефект дає жорсткий кокосовий наповнювач, більш м'який, але в той же час пружний латекс. Поєднавши ці два типи наповнювача в одному виробі, виробник подбав про різної вікової категорії дітей. 

   Купити матрас для дитини

Дитячі матраци для маленьких дітей виготовляються з натуральних матеріалів і наповнювачів. Для виробництва використовуються наповнювачі жорстких і середніх типів, м'які матеріали в цьому віці застосовувати не можна. Для правильного формування постави з дитинства, потрібен якісний жорсткий матрац. Натуральні матеріали перешкоджають накопиченню вологи, не створюють статистичну електрику, тримають відповідний температурний режим.