0
0

Стінка Ріко

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Gerbor
  • Код товару: Рико
  • Наявність: В наявності
0 грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Схожі товари

Габарити:

Ширина: 3060 мм.

Глибина: 360 мм.

Висота: 2070 мм.

Матеріал: ДСП.

Колір: Німфеа Альба/ Дуб Артизан.

Стінка Ріко характеризується стильним лаконічним дизайном, ефектним поєднанням кольорів і відсутністю класичних ручок. Комплектується підсвічуванням.

Вітальня Ріко продається комплектом та складається з модулів:

Полиця POL130 – максимальне навантаження 5 кг.

Тумба RTV2S - складається з чотирьох відділень, в яких розміщені дві відкриті полиці і два висувні ящики. Вертикальні опорні стінки корпусу з'єднуються горизонтальною стяжною полицею та накладною кришкою.

Вітрина REG1W1DLP - має два відділення різного призначення за дверцятами і дверима вітрини. У нижньому відділенні різного призначення є вкладна полиця із плити ДСП. У верхньому відділенні є вкладні скляні вкладні полиці за дверцятами вітриною. Вертикальні опорні стінки корпусу з'єднуються накладною кришкою та стяжною полицею.

Вітрина REG1W2D. Вітрина має три відділення різного призначення за двома дверцятами і дверима вітрини. Два відділення різного призначення мають вкладні полиці із плити ДСП. І відділення з вкладною скляною вкладною полицею за розстібними дверима вітриною. Вертикальні опорні стінки корпусу з'єднуються накладною кришкою та стяжною полицею.

Комплект призначений для самостійного збирання. Ви отримаєте докладну інструкцію щодо придбання меблів, яка крок за кроком проведе вас через усі етапи збирання.

Купити меблі для вітальні Ріко можна лише комплектом!

Поставляється у розібраному вигляді.


Теги: стінки харків

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.